معرفی

کلینیک فیزیوتراپی بهار افتخار دارد از بدو تاسیس در سال ۱۳۹۲ خدمات فیزیوتراپی را در فضا و با امکاناتی مناسب، تجهیزات پیشرفته و پرسنل تخصصی مجرب در اختیار مراجعین قرار دهد.

از جمله برنامه‌های ویژه فیزیوتراپی می‌توان به برنامه‌های تمرین‌درمانی جهت بیماران مبتلا به ضایعات عصبی ـ عضلانی ـ اسکلتی ـ به همراه برنامه‌های الکتروتراپی رایج فیزیوتراپی (الکترواستیمولیشن، التراسوند، ای پی اس تراپی ، تراکشن، کامپرشن تراپی، مگنت تراپی،نورو فیدبک) و درمان‌های دستی اختصاصی و فیزیوتراپی در بیماران سکته مغزی ـ ضایعات نخاعی ـ ام اس و برنامه‌های کششی، تقویتی و تمرینی ویژه روماتولوژی،مشاوره تغذیه و ماساژدرمانی اشاره کرد

کلینیک فیزیوتراپی بهار با دارا بودن فضا و تجهیزات مناسب و پرسنل با تجربه و متخصص آماده پذیرش بیماران مختلفی است که نیازمند دسترسی به خدمات فیزیوتراپی در سطح مطلوب هستند.
توانبخشی افراد سالمند، فیزیوتراپی پس از جراحی و درمان دردهای مزمن از دیگر خدمات فیزیوتراپی بهار است.
ما اعتقاد داریم که برای طراحی مناسب یک برنامه درمانی و آنچه بدن شما به آن نیاز دارد گوش دادن و توجه به شما برای درک علایم و نشانه‌های بیماری‌تان بسیار مهم است. ما مهارت و تجربه کافی برای درمان طیف وسیعی از مشکلاتی که ممکن است باعث شود شما نتوانید از زندگی روزمره خود لذت ببرید را داریم. پس از معاینه و ارزیابی و به دنبال آن تشخیص علت مشکل شما درمانگر شما در مورد راه‌های مختلف درمانی که اعتقاد دارد برایتان مفید است با شما صحبت می‌کند. پس از آن تلاش ما این خواهد بود که بهترین خدمات درمانی را برای حل مشکل شما ارایه دهیم.

آدرس کلینیک در نقشه گوگل

باما در ارتباط باشید

تماس با ما

شماره تماس

۰۵۱۳۶۰۳۹۵۶۲

اینستاگرام

bahar.physiotherapy

آدرس

استان خراسان رضوی، مشهد، بین وکیل آباد ۱۹و ۲۱-اول سید رضی ساختمان پزشکان رضا طبقه، همکف،، Iran

ساعات کاری کلینیک

شنبه ۸-۱۹:۳۰
یکشنبه ۸-۱۹:۳۰
دوشنبه ۸-۱۹:۳۰
سه شنبه ۸-۱۹:۳۰
چهارشنبه ۸-۱۹:۳۰ پنجشنبه ۸-۱۷:۳۰